Moduły transceivera światłowodowego

: Znaleziono 74 produktów
Rozmieszczenie filtrów:
0 Filtr(y) wybrany(-e):
Znaleziono 74 produktów Kliknij przycisk „Zastosuj filtry”, aby zaktualizować wyniki
Min./maks. Dostępność

Zaznaczenie pola wyboru „Zapamiętaj” spowoduje zapisanie ostatnich preferencji filtrowania i użycie ich w kolejnych wyszukiwaniach.

Zgodność
Min./maks. Producent
Min./maks. Długość fali, typ.
Min./maks. Napięcie zasilania
Min./maks. Szybkość transmisji danych, maks.
Min./maks. Asortyment produktów

Ceny umowne nie są w tej chwili dostępne. Podane ceny są standardowymi cenami detalicznymi, ceny umowne zostaną zastosowane do złożonych zamówień w trakcie ich przetwarzania.

 
Porównaj wybrane produkty Porównaj (0)
Więcej parametrów Atrybuty
Dodaj właściwości do tabeli

Wybierz właściwości, które chcesz dodać do kolumn na końcu tabeli.

  Nr części producenta Nr katalogowy Farnell Opis / Producent
Dostępność Cena netto dla
Cena
Ilość
Długość fali, typ. Napięcie zasilania Szybkość transmisji danych, maks. Asortyment produktów
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-57R5APZ
AFBR-57R5APZ - Transceiver światłowodowy, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

1651734

Transceiver światłowodowy, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 145,55 zl 5+ 137,09 zl 10+ 128,58 zl 50+ 126,95 zl 100+ 125,26 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 4.25Gbps -
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ - Transceiver światłowodowy, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

2917843

Transceiver światłowodowy, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 209,85 zl 5+ 200,34 zl 10+ 190,78 zl 50+ 176,81 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ - Transceiver światłowodowy, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450041

Transceiver światłowodowy, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 145,01 zl 5+ 136,45 zl 10+ 112,16 zl 50+ 104,92 zl 100+ 101,47 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ - Transceiver światłowodowy, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V

2497331

Transceiver światłowodowy, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V

FOXCONN

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 141,37 zl 5+ 133,13 zl 10+ 124,90 zl 50+ 118,21 zl 100+ 111,52 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 2.125Gbps -
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ - Transceiver światłowodowy, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450068

Transceiver światłowodowy, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 131,77 zl 5+ 124,03 zl 10+ 101,97 zl 50+ 95,41 zl 100+ 92,18 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT - Transceiver światłowodowy, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917845

Transceiver światłowodowy, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 226,77 zl 5+ 214,85 zl 10+ 184,37 zl 50+ 175,22 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-57E6APZC
AFBR-57E6APZC - Transceiver światłowodowy, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917844

Transceiver światłowodowy, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 216,85 zl 5+ 207,03 zl 10+ 197,15 zl 50+ 182,73 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Transceiver światłowodowy, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

Transceiver światłowodowy, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 131,77 zl 5+ 124,03 zl 10+ 101,97 zl 50+ 95,41 zl 100+ 92,18 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
ABCU-5731ARZ
ABCU-5731ARZ - Transceiver światłowodowy, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358218

Transceiver światłowodowy, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 425,38 zl 5+ 352,44 zl 10+ 316,00 zl 50+ 291,70 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- 3.3VDC 1.25Gbps -
AFBR-59F2Z
AFBR-59F2Z - Transceiver światłowodowy, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917738

Transceiver światłowodowy, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 103,69 zl 5+ 97,60 zl 10+ 80,22 zl 50+ 75,03 zl 100+ 74,98 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Transceiver światłowodowy, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Transceiver światłowodowy, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 228,50 zl 5+ 208,89 zl 10+ 194,88 zl 50+ 179,54 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ - Transceiver światłowodowy, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

1863194

Transceiver światłowodowy, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 222,59 zl 5+ 203,52 zl 10+ 189,83 zl 50+ 174,86 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.6V 125Mbaud -
AFBR-5803ATQZ
AFBR-5803ATQZ - Transceiver światłowodowy, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

3605882

 
Nowy produkt
Data Sheet
RoHS

Transceiver światłowodowy, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 114,61 zl 5+ 108,47 zl 10+ 92,46 zl 50+ 90,45 zl 100+ 89,23 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z Series
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ - Transceiver światłowodowy, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

9450122

Transceiver światłowodowy, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 234,01 zl 5+ 193,88 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps -
AFBR-59E4APZ
AFBR-59E4APZ - Transceiver światłowodowy, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

2393416

Transceiver światłowodowy, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 222,59 zl 5+ 203,52 zl 10+ 189,83 zl 50+ 174,86 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3VDC - -
AFBR-5805Z
AFBR-5805Z - TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

9450076

 
Nowy produkt
Data Sheet
RoHS

TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 142,32 zl 5+ 126,49 zl 10+ 113,89 zl 50+ 103,51 zl 100+ 94,91 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - - -
AFBR-57B4APZC
AFBR-57B4APZC - Transceiver światłowodowy, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

3518028

Transceiver światłowodowy, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 292,11 zl 5+ 270,68 zl 10+ 237,69 zl 50+ 220,63 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
845nm 3.3V 50Mbaud -
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

2893509

TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

ADVANTECH

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

Koszt dostawy: 110 PLN dla każdego zamówienia.  Dostawa w ciągu 5 dni roboczych w przypadku pozycji dostępnych w magazynie
Nie podlega anulowaniu/zwrotowi

1+ 405,95 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V - SFP Series
GMFIBER-SFP-500
GMFIBER-SFP-500 - TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

3218976

TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

RED LION CONTROLS

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

Koszt dostawy: 110 PLN dla każdego zamówienia.  Dostawa w ciągu 5 dni roboczych w przypadku pozycji dostępnych w magazynie

1+ 1 008,37 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps Sixnet Series
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

3494149

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

TRIPP-LITE

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

Koszt dostawy: 110 PLN dla każdego zamówienia.  Dostawa w ciągu 5 dni roboczych w przypadku pozycji dostępnych w magazynie

1+ 228,36 zl 5+ 221,78 zl 10+ 211,19 zl 25+ 207,71 zl 50+ 200,80 zl 100+ 184,41 zl 250+ 180,68 zl Więcej cen

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps -
AFBR-59SMI2Z
AFBR-59SMI2Z - Transceiver światłowodowy, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917848

Transceiver światłowodowy, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

Dostępne do wyczerpania zapasów

1+ 148,60 zl 5+ 139,78 zl 10+ 114,93 zl 50+ 107,56 zl 100+ 103,97 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-390575RZ
AFBR-390575RZ - Transceiver światłowodowy, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

3677039

 
Nowy produkt
Data Sheet
+
RoHS

Transceiver światłowodowy, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 100,33 zl 5+ 90,22 zl 10+ 78,57 zl 50+ 74,56 zl 100+ 70,59 zl 250+ 66,09 zl Więcej cen

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
650nm 5.25V 5Mbaud -
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ - Transceiver światłowodowy, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

3677041

 
Nowy produkt
Data Sheet
+
RoHS

Transceiver światłowodowy, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 96,55 zl 5+ 91,38 zl 10+ 77,94 zl 50+ 76,54 zl 100+ 75,18 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ - Transceiver światłowodowy, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247689

Transceiver światłowodowy, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 222,13 zl 5+ 217,67 zl 10+ 213,26 zl 50+ 208,80 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-5972Z
AFBR-5972Z - Transceiver światłowodowy, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

2070243

Transceiver światłowodowy, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień
Zobacz dodatkową ofertę produktów Avnet

sztuka

1+ 109,88 zl 5+ 103,38 zl 10+ 84,95 zl 50+ 79,49 zl 100+ 76,90 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 100Mbps -