Zespoły kablowe światłowodowe

: Znaleziono 1 869 produktów
Rozmieszczenie filtrów:
0 Filtr(y) wybrany(-e):
Znaleziono 1 869 produktów Kliknij przycisk „Zastosuj filtry”, aby zaktualizować wyniki
Min./maks. Dostępność

Zaznaczenie pola wyboru „Zapamiętaj” spowoduje zapisanie ostatnich preferencji filtrowania i użycie ich w kolejnych wyszukiwaniach.

Zgodność
Min./maks. Producent
Min./maks. Złącze światłowodu A
Min./maks. Złącze światłowodu B
Min./maks. Liczba włókien
Min./maks. Typ włókna
Min./maks. Średnica zewnętrzna
Min./maks. Długość przewodu - jednostki metryczne
Min./maks. Średnica włókna
Min./maks. Asortyment produktów
Opakowanie

Ceny umowne nie są w tej chwili dostępne. Podane ceny są standardowymi cenami detalicznymi, ceny umowne zostaną zastosowane do złożonych zamówień w trakcie ich przetwarzania.

 
Porównaj wybrane produkty Porównaj (0)
  Nr części producenta Nr katalogowy Farnell Opis / Producent
Dostępność Cena netto dla
Cena (bez VAT) (z VAT)
Ilość
Złącze światłowodu A Złącze światłowodu B Liczba włókien Typ włókna Średnica zewnętrzna Długość przewodu - jednostki metryczne Średnica włókna Asortyment produktów
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
PXF6050BAB
PXF6050BAB - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265683

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 181,66 zl 223,44 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
LC dupleks LC dupleks 2włókna/-ien Wielomodowe - 10m 62.5µm / 125µm Buccaneer 6000
PS12_LCAS_0000_SM09E_02.0_S0
PS12_LCAS_0000_SM09E_02.0_S0 - Zestaw kabli typu pigtail, LC-HQ BTW, APC, 2m, wielokolorowe, jednomodowe G.652.D, 12 sztuki

2775280

Zestaw kabli typu pigtail, LC-HQ BTW, APC, 2m, wielokolorowe, jednomodowe G.652.D, 12 sztuki

HUBER+SUHNER

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

1 zestaw

1+ 123,06 zl 151,36 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - -włókna/-ien - - 2m - -
PXF6052BAA
PXF6052BAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265680

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 291,00 zl 357,93 zl 5+ 273,61 zl 336,54 zl 10+ 240,75 zl 296,12 zl 25+ 235,93 zl 290,19 zl 50+ 231,14 zl 284,30 zl 100+ 226,32 zl 278,37 zl Więcej cen

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - 2włókna/-ien - - 1m - -
PCRS_LCAX_LCAX_A221T_10.0_SS
PCRS_LCAX_LCAX_A221T_10.0_SS - Kabel światłowodowy, 10m, jednofunkcyjny, APC, 2 włókna, LC dupleks

2775322

Kabel światłowodowy, 10m, jednofunkcyjny, APC, 2 włókna, LC dupleks

HUBER+SUHNER

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 280,13 zl 344,56 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - 2włókna/-ien - - 10m - -
1115561
1115561 - FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, 500MM

3462822

FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, 500MM

PHOENIX CONTACT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 264,80 zl 325,70 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
ST dupleks ST dupleks 2włókna/-ien Wielomodowe - 500mm 50µm / 125µm -
1115616
1115616 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 3M

3462871

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 3M

PHOENIX CONTACT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 318,67 zl 391,96 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - 2włókna/-ien - - 3m - -
1062250121
1062250121 - Kabel światłowodowy, jednomodowy, włókna: 12, MPO jack na MPO jack, 3 m

3884614

Kabel światłowodowy, jednomodowy, włókna: 12, MPO jack na MPO jack, 3 m

MOLEX

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 566,44 zl 696,72 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
Gniazdo MPO Gniazdo MPO 12włókna/-ien Jednomodowe - 3m - 106225 Series
1062250122
1062250122 - Kabel światłowodowy, jednomodowy, włókna: 12, MPO jack na MPO jack, 5 m

3884615

Kabel światłowodowy, jednomodowy, włókna: 12, MPO jack na MPO jack, 5 m

MOLEX

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 199,14 zl 244,94 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
Gniazdo MPO Gniazdo MPO 12włókna/-ien Jednomodowe - 5m - 106225 Series
1062250123
1062250123 - Kabel światłowodowy, jednomodowy, włókna: 12, MPO jack na MPO jack, 10 m

3884616

Kabel światłowodowy, jednomodowy, włókna: 12, MPO jack na MPO jack, 10 m

MOLEX

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 222,61 zl 273,81 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
Gniazdo MPO Gniazdo MPO 12włókna/-ien Jednomodowe - 10m - -
PXF4055AAB
PXF4055AAB - Kabel światłowodowy, IP66/IP68/IP69K, 10m, 9µm / 125µm, jednomodowy, 1 włókno, LC na LC

2892930

Kabel światłowodowy, IP66/IP68/IP69K, 10m, 9µm / 125µm, jednomodowy, 1 włókno, LC na LC

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 367,97 zl 452,60 zl 5+ 321,97 zl 396,02 zl 10+ 266,77 zl 328,13 zl 25+ 239,19 zl 294,20 zl 50+ 220,77 zl 271,55 zl 100+ 206,07 zl 253,47 zl Więcej cen

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1włókna/-ien Jednomodowe - 10m 9µm / 125µm BUCCANEER 4000
PXF4055BAC
PXF4055BAC - Kabel światłowodowy, IP66/IP68/IP69K, 25m, 62.5µm / 125µm, wielomodowy, 1 włókno, LC na LC

2892947

Kabel światłowodowy, IP66/IP68/IP69K, 25m, 62.5µm / 125µm, wielomodowy, 1 włókno, LC na LC

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 216,39 zl 266,16 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - 1włókna/-ien - - 25m - -
1115556
1115556 - FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, MM, 3M

3462818

FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, MM, 3M

PHOENIX CONTACT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 284,69 zl 350,17 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
ST dupleks ST dupleks 2włókna/-ien Wielomodowe - 3m 50µm / 125µm -
1115533
1115533 - FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, MM, 5M

3462799

FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, MM, 5M

PHOENIX CONTACT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 304,50 zl 374,54 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
SC dupleks SC dupleks 2włókna/-ien Wielomodowe - 5m 50µm / 125µm -
FX1BN1NNNSNM001
FX1BN1NNNSNM001 - FIBRE CABLE, LC-FREE END, MM, 1M

3220759

FIBRE CABLE, LC-FREE END, MM, 1M

PANDUIT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 45,19 zl 55,58 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
LC Luźny / nieosłonięty koniec 1włókna/-ien Wielomodowe - 1m 50µm / 125µm Opti-Core
1115544
1115544 - FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

3462809

FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

PHOENIX CONTACT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 346,96 zl 426,76 zl 5+ 340,03 zl 418,24 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
SC dupleks SC dupleks 2włókna/-ien Jednomodowe - 1m 9µm / 125µm -
1115642
1115642 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, 500MM

3462895

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, 500MM

PHOENIX CONTACT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 252,82 zl 310,97 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
LC dupleks LC dupleks 2włókna/-ien Wielomodowe - 500mm 50µm / 125µm -
PXF6051BAA
PXF6051BAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265679

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 147,87 zl 181,88 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
LC dupleks LC dupleks 2włókna/-ien Wielomodowe - 5m 62.5µm / 125µm Buccaneer 6000
PXF6050CAA
PXF6050CAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

3265688

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 358,72 zl 441,23 zl 5+ 327,47 zl 402,79 zl 10+ 288,14 zl 354,41 zl 25+ 282,37 zl 347,32 zl 50+ 276,60 zl 340,22 zl 100+ 270,84 zl 333,13 zl Więcej cen

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - 2włókna/-ien - - 5m - -
PXF6052CAA
PXF6052CAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

3265690

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 308,52 zl 379,48 zl 5+ 211,43 zl 260,06 zl 10+ 199,99 zl 245,99 zl 25+ 196,01 zl 241,09 zl 50+ 191,99 zl 236,15 zl 100+ 188,01 zl 231,25 zl Więcej cen

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - 2włókna/-ien - - 1m - -
PXF6051AAA
PXF6051AAA - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

3265669

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, MM

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 496,08 zl 610,18 zl 5+ 434,08 zl 533,92 zl 10+ 359,66 zl 442,38 zl 25+ 322,47 zl 396,64 zl 50+ 297,66 zl 366,12 zl 100+ 277,81 zl 341,71 zl Więcej cen

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
- - 2włókna/-ien - - 5m - -
PXF6055CAA
PXF6055CAA - Kabel światłowodowy, jednomodowy, 2 światłowody, 9µm / 125µm, LC Duplex na LC Duplex, 5m

3265692

Kabel światłowodowy, jednomodowy, 2 światłowody, 9µm / 125µm, LC Duplex na LC Duplex, 5m

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 184,66 zl 227,13 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
LC dupleks LC dupleks 2włókna/-ien Jednomodowe - 5m 9µm / 125µm Buccaneer 6000
1115613
1115613 - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

3462866

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-SC DUPLEX, SM, 1M

PHOENIX CONTACT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 361,09 zl 444,14 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
LC dupleks SC dupleks 2włókna/-ien Jednomodowe - 1m 9µm / 125µm -
FX23LSNSNSNM003
FX23LSNSNSNM003 - FIBRE CABLE, DUPLEX SC-SC, MM, 3M

3220765

FIBRE CABLE, DUPLEX SC-SC, MM, 3M

PANDUIT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 111,48 zl 137,12 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
SC dupleks SC dupleks 2włókna/-ien Wielomodowe - 3m 50µm / 125µm Opti-Core
1115545
1115545 - FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, 500MM

3462811

FIBRE CABLE, SC DUPLEX-SC DUPLEX, 500MM

PHOENIX CONTACT

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 346,96 zl 426,76 zl 5+ 340,03 zl 418,24 zl

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
SC dupleks SC dupleks 2włókna/-ien Jednomodowe - 500mm 9µm / 125µm -
PXF6052AAA
PXF6052AAA - Kabel światłowodowy, wielomodowy, włókna: 2, 50 / 125 µm, LC Duplex na LC Duplex, 1 m

3265670

Kabel światłowodowy, wielomodowy, włókna: 2, 50 / 125 µm, LC Duplex na LC Duplex, 1 m

BULGIN LIMITED

Ten produkt został już przez Ciebie kupiony. Przeglądaj w historii zamówień

sztuka

1+ 323,63 zl 398,06 zl 5+ 268,11 zl 329,78 zl 10+ 264,58 zl 325,43 zl 25+ 261,09 zl 321,14 zl 50+ 257,56 zl 316,80 zl 100+ 254,03 zl 312,46 zl Więcej cen

Pozycja objęta ograniczeniami

Minimalna liczba produktów w zamówieniu: 1 Jedynie wielokrotności 1 Prosimy wprowadzić prawidłową ilość

DODAJ
Min: 1 Mult: 1
LC dupleks LC dupleks 2włókna/-ien Wielomodowe - 1m 50µm / 125µm Buccaneer 6000